wtorek, 25 marca 2014

Górski dom na Pomorzu.

Od dawna pragnę postawić sobie uroczy dom z bali drewnianych gdzieś obok lasu. Budynki z pustaków są jednak w naszym krajunajczęściej spotykanym typem domów, dlatego, że są mocne. Według mnie na korzyść chatki z bali drewnianych przemawia jego atrakcyjny wygląd. Przejrzałam w necie kilka stron i natrafiłam na firmę, która specjalizuje się w tworzeniu takich domów: Log House .

poniedziałek, 24 marca 2014

Nowoczesna balustrada nie może być bez wyrazu ! Połącz bezpieczeństwo ze starannym wykonaniem.

W nowoczesnym budownictwie najistotniejsza jest przestrzeń, dlatego zazwyczaj przy wewnętrznych klatkach schodowych nie ma uchwytów. Nie jest to bezpieczne rozwiązanie, zwłaszcza w rezydencjach zamieszkiwanych przez nasze pociechy. Dlatego warto jest przykręcić odpowiednią balustradę, która będzie gwarancją pewności. Producentów uchwytów jest wielu, a jeden z nich to: PB Seba.

Niezwykłe propozycje dla efektownych osób

Ponieważ od zawsze żyłam w blokowisku jestem przeszczęśliwa, że już za kilka dni przeprowadzę się wraz z całą rodziną do naszego nowego domu. Nowy dom jest naprawdę fantastyczny! Dzięki wsparciu profesjonalnych architektów będę mogła mieszkać w przepięknym budynku. Na tej witrynie internetowej zobaczyłam sporo oryginalnych projektów domków: HG Atelier. Chociaż postawienie budynku mieszkalnego jest niesamowicie drogą inwestycją, to wierzę, iż przeżyję w nim wiele radosnych momentów.

niedziela, 23 marca 2014

Śnię o pięknym domu.

Za kilka miesięcy spełni się moje największe marzenie! Wraz z najbliższymi przeprowadzę się do nowego domku, który wybudowaliśmy za miastem. Jednak, zaprojektowanie idealnego domu nie jest proste. W związku z tym postanowiłam skorzystać z pomocy profesjonalnych architektów. Na tej stronie internetowej znalazłam bardzo dużo interesujących aranżacji domków: HG Atelier. Chociaż budowa domu jest niesamowicie drogą inwestycją, to wierzę, iż spędzę w nim mnóstwo radosnych chwil.

Interesujące i urokliwe wykończenie

W momencie, gdy spoglądam na mój przydomowy ogródek i porównuje go z ogrodem mojej sąsiadki, to aż mi wstyd. Wiem nie od dziś, iż szczegóły uzupełniają całość stylizacji. By podkreślić styl mojego ogrodu podjęłam decyzję by użyć kamieni naturalnych. Długo szukałam odpowiedniej firmy, która podoła moim oczekiwaniom i wyszukałam taką: Skład Koronowo.