sobota, 28 grudnia 2013

Czarujące kotary

Coraz mniej światła dociera do Dni są coraz krótsze. Ozdabiaj zatem okna tak, by do pomieszczeń wnikało jak najwięcej światła. Dobierając tkaniny, różnicujemy wzory i kolory. Połączmy na przykład ażury i koronki. Możesz zastosować odcienie bliskie kolorowi farby na ścianach, wtedy okno stopi się z tłem. Do pomieszczeń w stylu eko, nawiązującym do natury najlepiej pasują zasłony w neutralnych barwach i z naturalnych tkanin. Foto- domjaktwoj.wordpress.com

Nierdzewny czar balustrad w zastosowaniu.

Pomysłowość, trwałość i najwyższa jakość – wszystkie te zalety charakteryzują balustrady nie rdzewiejące. Bez względu na to czy w pomieszczeniach, czy na zewnątrz niestraszna im woda i inne determinanty mogące je niszczyć. Ich praktyczne zastosowanie wraz z estetycznym wzornictwem może okazać się inwestycją z korzyścią na długie lata. Pomysły na zastosowanie tego typu balustrad zamieszczono np. tu: pbseba.pl

Szafy for You

Źródło fot- blog.onet.pl

Pokój pełen pluszaków. W jaki sposób dać dziecku radość.

Maluchy uwielbiają zabawę oraz pluszami z najlepszych bajek. Niezwykły pokój pełen misiaków daje dzieciom poczucie bezpieczeństwa oraz sprawia im sporo radości. Teraz kolorowe i wyjątkowe pluszami mamy możliwość znaleźć w sklepach w Internecie bez konieczności wyjścia z domu. Milbi-zabawki.pl to jeden ze sklepów online gdzie mamy szansę znaleźć produkty najwyższej jakości, w niskich cenach, a uczciwa obsługa pomoże nam przy realizowaniu zamówienia.
Fotografie http://milbi-zabawki.pl

czwartek, 26 grudnia 2013

Poręcze do każdego apartamentu.

W wielu nowoczesnych domach, schody czy to wiodące z dużego pokoju do sypialni, czy po prostu z parteru na piętro nie mają balustrad. Chociaż to rozwiązanie daje więcej przestrzeni i nie zakłóca ogólnej przestronności, nie jest bezpieczne dla domowników. Dlatego warto jest zamontować odpowiednią balustradę, która będzie gwarantem bezpieczeństwa. Na dzisiejszym rynku poręczy walka o klienta jest bardzo duża, ale ci najlepsi dają sobie radę, jeden z twórców to PB Seba.

Nowomodne paleniska - czy mają swój czar.

Żar bijący z kominka często sprawia, że nachodzą nas miłe reminescencje kojarzące się np. ze świętami. Nawet nowomodnym paleniskom można nadać taki styl, który właściwie wpasuje się w mieszkanie lub dom. Od dawnych czasów nie zmieniło się przy tym jedno – ciągle można wykorzystać moc ognia do ogrzania czterech kątów. Czy palenisko w nowoczesnym formie może także mieć dawniejszy urok – zobacz jak podchodzą do tematu architekci: Studio House Art

Czy w Twoim mieszkaniu może powstać gabinet lekarski? Wystarczy dobry projekt!

Gdy chcemy urządzić w domu gabinet lekarski musimy mieć dobry pomysł oraz powierzyć aranżację przestrzenii rzetelnym fachowcom z niezbędną wiedzą. Istnieje dziś dużo spółek w których pracownicy aranżują wnętrza dopasowane do oczekiwań wszystkich klientów. Opłaca się korzystać z pomocy takich spółek jak: http://www.kluszewski.com.pl/93/nowoczesne_domy_projekty Gabinet lekarski w mieszkaniu to w dzisiejszych zabieganych czasach spory komfort i może być naprawdę fajny jeśli nastawimy się do aranżacji z powagą.

wtorek, 24 grudnia 2013

Weekend, czarter i ryk silników

Coraz więcej moich przyjaciółek, spędzając wakacje nad morzem lub jeziorami, korzysta z rozrywek dostarczanych przez skutery wodne i motorówki. Sprzęt wodny to wspaniała uciecha, jak również wspaniałe urozmaicenie wakacji. Super jest także to, że na skuterach można jeździć bez względu na aurę oraz temperaturę – skończą się więc docinki o zmarnowanymi urlopie. IrsApartments – ciekawa, wyszukana przeze mnie strona o szaleństwie na skuterach wodnych i motorówkach.

poniedziałek, 23 grudnia 2013

Kup mieszkanie swoich marzeń.

Idealne mieszkanie musi być nie tylko ładne, ale także umieszczone w ciekawej okolicy. Jeżeli zależy Wam na tym, żeby Wasz budynek mieszkalny był usytuowany poza Warszawą, miał balkon i zachwycający widok z okna, to oczywiście warto znaleźć dom w takiej okolicy. . } Zakupienie nowego domu jest bardzo drogą inwestycją. W związku z tym trzeba dokładnie przemyśleć tę decyzję. Ciekawe mieszkania znajdziecie między innymi tutaj: Ida.pl .